ROZWÓJ OSOBISTY NA CO DZIEŃ

Wpisy z tagiem: relaks

poniedziałek, 25 lipca 2011
Odpowiednikiem zewnętrznego hałasu jest wewnętrzny hałas myśli. Odpowiednikiem zewnętrznej ciszy jest wewnętrzny spokój.
środa, 23 lutego 2011
Zapraszam na relaks przy dźwiękach mis, gongów i monochordu
wtorek, 11 stycznia 2011
Chi Kung jest specjalną odmianą ćwiczeń, których zadaniem jest pobudzenie przepływu życiowej energii Qi w ciele, aby wzmocnić odporność i zdolność samoleczenia. 5 Przemian to sztuka gotowania harmonizująca energię w organizmie.
czwartek, 25 listopada 2010
Technika Alexandra już od ponad stu lat pomaga ludziom na całym świecie lepiej i świadomiej korzystać z możliwości swojego ciała. Jest to edukacyjna metoda pracy z ciałem, w której wykorzystuje się związek miedzy ciałem i myśleniem aby odzyskać równowagę i swobodę działania.
poniedziałek, 22 listopada 2010
Każdy z nas ma swojego Anioła Opiekuna, który przez całe życie otacza nas opieką i daje nam wsparcie. Jednak czasami nie potrafimy skorzystać z cudownych rozwiązań, jakie oferują nam Anioły, gdyż nie wiemy jak je przywołać i jak z nimi pracować.
środa, 10 marca 2010
Tuż przed rozpoczynającym się tygodniem– pracy, nauki, życia- masz możliwość naładować swój CUD- ciało, umysł i ducha- pozytywną wibracją płynącą z rozluźnienia mięśni, uspokojenia myśli, afirmacji życia dzięki wspaniałej muzyce, przy której nie da się po prostu nie tańczyć!!!
piątek, 19 lutego 2010
czwartek, 11 lutego 2010
A w Babińcu było ciepło, przytulnie, pięknie i swobodnie, pewnie z racji tego, że przybyło dużo różnorodnych osobowości. Zapraszam do relacji...
środa, 10 lutego 2010
Metoda Silvy dla dzieci, podobnie jak i dla dorosłych, zawiera zbiór technik i ćwiczeń pozwalających rozwinąć zdolności umysłowe, zarówno logiczno-dyskursywne, jak i intuicyjno-twórcze.
poniedziałek, 08 lutego 2010
W minioną niedzielę zagłębiałyśmy się w siebie poprzez rysunki. Karolina jak z rękawa zasypywała nas propozycjami ćwiczeń, głównie rysunkowych. Bawiłyśmy się jak dzieci...:)
poniedziałek, 01 lutego 2010
Cykliczne spotkania kobiet w każdym wieku... Dzielimy się doświadczeniami, przemyśleniami, pomysłami, emocjami, przytulaniami, szczerością, ciszą i po prostu sobą... Przyjdź, czekamy na Ciebie:) Przyjdź koniecznie! Zabierz myśli i zamiary w miejsce, w którym znajdą wsparcie! Ja Ci go dam i wiele innych kobiet, które też przyjdą! Tylko nieliczne z nas potrafią tworzyć wyłącznie o własnych siłach. Większość potrzebuje dotknięcia skrzydeł aniołów, słów zachęty i poparcia. Wszystko, co żyje potrzebuje do rozwoju ciepła- dajmy je więc sobie nawzajem. Wierzę, że razem łatwiej nam będzie podjąć decyzję, odkryć wizję czy zmierzyć się ze swoim Podziemiem.
środa, 06 stycznia 2010
Zapraszam Was na dwuczęściowy warsztat MYŚL JEST TWÓRCZA, WIĘC TY TEŻ!, na którym pomogę Wam odkryć to, co przykryte kurzem i zapomniane – Waszą Moc Stwórczą, dzięki której staniesz się kreatorem własnego życia. A wierz mi, warto!
poniedziałek, 28 grudnia 2009
Tylko dzięki temu co nas naprawdę porusza można w sobie coś zmienić...
środa, 02 grudnia 2009
Kurs Podstawowy to zbiór technik umysłowych zawierający ogromny zakres zastosowań w każdej dziedzinie ludzkiego działania. Wiele milionów ludzi w ponad stu krajach świata ukończyło ten kurs, który został stworzony na podstawie ponad 25 lat badań i praktycznych doświadczeń.
wtorek, 10 listopada 2009

 

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji

z II Dni Rozwoju Osobistego DROGA, KTÓRE ODBYŁY SIĘ 7 I 8 LISTOPADA 2009r W DK Chwałowice

Przez dwa dni można było skorzystać m.in. z:

- wykładów: Samokontroli Umysłu Metodą Silvy; dietetyki wg 5 Przemian; astrologii indyjskiej Wastu

- warsztatów: Tai chi; Chi-kung; pracy z ciałem w oparciu o taniec orientalny; jogi wg Iyengara; relaksu autogennego; autoprezentacji; pracy z Intuicją

www.drogaawro.blox.pl

poniedziałek, 12 października 2009
Zgodnie z wyobrażeniami ludzi Wschodu człowiek i cały świat powstał z dźwięku, zatem sam jest dźwiękiem i aby był zdrowy powinien żyć w harmonii z sobą i światem.
niedziela, 11 października 2009
Relaks przy wspaniałych instrumentach, na których gra Wojtek- misy dźwiękowe, gong i Shanti.
W każdy piątek o godz. 18:20 rozpoczynają się warsztaty pracy z ciałem w oparciu o taniec orientalny.
piątek, 09 października 2009
Snake Chi Kung to chiński systemem ćwiczeń, polegający na wykonywaniu określonych ruchów, połączonych z głębokim oddychaniem, koncentracją umysłu oraz wykorzystaniem wizualizacji.
W każdy piątek od godz. 17:00 do 18:15 w naszej Akademii ćwiczymy pod okiem instruktorki Iwony Wojciechowskiej Tai-Chi Snake Chi Kung.
poniedziałek, 28 września 2009
25 września 2009r, w piękny, słoneczny dzień zaczęliśmy uczyć się kontrolować nasz umysł, a mówiąc ściślej, świadomie relaksować nasze ciało i mózg sprowadzając nasze fale mózgowe do poziomu alpha lub theta.
niedziela, 20 września 2009
19 września, tuż przed 17:00 zaczęli schodzić się pierwsi uczestnicy relaksu przy dźwiękach gongu i mis tybetańskich.
środa, 16 września 2009
d poniedziałku do czwartku każdego tygodnia można w AWRO poćwiczyć Jogę wg Iyengara, którą prowadzi Magda Niemczyk, instruktorka II stopnia.
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
Akademia Wspierania Rozwoju Osobistego AWRO

Wypromuj również swoją stronę